خبرهای روز تکنولوژی

پیش بینی فروش گلکسی اس 22 در زمان عرضه رسمی

کمپانی سامسونگ قصد دارد در تاریخ 20 بهمن ماه سال جاری، گوشی جدید خود یعنی GALAXY S22 را معرفی و روانه بازار کند. بسیاری از کاربران و دنبال کنندگان اخبار فناوری، در چند روز اخیر اخبار سامسونگ را به طور جدی دنبال می کنند.

سامسونگ در نظر سنجی اخیر خود که در وبسایت رسمی سامسونگ برگزار کرده است، میزان استقبال کاربران اندرویدی و کاربران همیشگی سامسونگ را مورد ارزیابی قرار داده است و 44 رسیده اند. این عدد نشان دهنده آن است که بیش از نیمی از افرادی که از سیستم عامل اندورید استفاده می کنند، به دنبال خرید گلکسی اس 22 اولترا هستند.

بیشتر بخوانید: پوکو x4 شیائومی به زودی به بازار عرضه می گردد

گلکسی اس 22 الترا

جالب است بدانید که پرچمدار قبلی کمپانی سامسونگ یعنی گلکسی اس 21، در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین گوشی اندوریدی در آمریکا شمالی محسوب می شود. در نتیجه می توان انتظار داشت که پرچمدار نسل جدید کمپانی سامسونگ می تواند بازار را در اختیار خود قرار دهد.

چند ماهی از عرضه رسمی گوشی گلکسی زد فولد 3، می گذرد.  این گوشی که در دسته گوشی های هوشمند تاشدنی قرار دارد، توانسته است رتبه خوبی از نظر میزان فروش و رضایت کاربران به دست بیاورد. همچنین این احتمال وجود دارد که بعد از عرضه رسمی، گلکسی اس 22، باید منتظر معرفی گلکسی زد فولد 4 سامسونگ نیز باشیم.

نکته قابل تامل در سایت نیک لرن این است که به عقیده بسیاری از کاربران و با مشاهده نظرات آنها در شبکه های اجتماعی و سایت، متوجه آن شدم که بیشتر آنها گلکسی A52  سامسونگ را به عنوان یک گوشی محبوب ولی میان رده دوست دارند و از ان استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: بررسی گلکسی s22 اولترا سامسونگ

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا