خبرهای روز تکنولوژی

آنچه از کنفرانس I/O کمپانی گوگل در سال 2022 انتظار داریم

کنفرانس i/o گوگل یکی از مهمترین و پرحاشیه ترین کنفرانس های موجود در سراسر جهان است. در این کنفرانس که به نوعی کنفرانس نرم افزاری نیز محسوب می شود، جدیدترین دستاوردهای google معرفی خواهند شد. امسال نیز همانند سال های گذشته این کنفرانس قرار است در تاریخ 21 اردیبهشت برگزار شود.


اوبر ایت [Uber Eats] از ربات های خود مختار برای تحویل غذا استفاده می کند


در واقع در این کنفرانس؛ جدید ترین محصولات نسل جدید گوگل معرفی خواهند شد و همچنین محصولاتی که قرار است در 12 ماه آینده به بازار عرضه گردند نیز، معرفی می شود. در بسیاری از وبسایت های معتبر بین المللی درباره ی این رویداد حدس هایی زده شده است و تا حد زیادی، محصولات احتمالی که قرار است در این رویداد معرفی شوند را، پیش بینی کرده اند.

در ادامه به پیش بینی محصولات احتمالی که قرار است در رویداد I/O 2022 گوگل معرفی شوند و بررسی مشخصات احتمالی آن پرداخته ایم. همراه ما باشید.

احتمال معرفی و عرضه نسخه جدید سیستم عامل محبوب گروه آلفابت یعنی android 13، بسیار جدی است. اما تا حد زیادی نیز غیر واقعی به نظر می رسد. چرا که زمان زیادی از عرصه اندروید 12 نگذشته است و این کمپانی هنوز درگیر برطرف کردن باگ های این نسخه از سیستم عامل خود است. اما بسیاری از منابع خبری این پیش بینی را داشته اند.

در بسیاری از منابع معتبر، احتمال عرضه ساعت جدید گوگل با نام pixel watch به چشم می خورد. با توجه اینکه زمان زیادی از عرضه آخرین نسخه از ساعت های هوشمند گوگل می گذرد، احتمال معرفی آن بسیار قوی است. Android tv، wear os، گوشی pixel 6a و ایربادز جدید، از جمله مواردی است که احتمال معرفی آن در کنفرانس I/O  گوگل بسیار زیاد است.

مشاهده لیست قیمت انواع کولر آبی و گازی در ایمالز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا