اخبار تکنولوژیتکنولوژی

Clubhouse چه زمانی به اندروید می آید ؟

این روز ها کلاب هاوس نقل همه محافظ شده و همه در مورد آن صحبت می کنند . در حال حاظر این اپ  فقط در اپ  استور اپل و برای گوشی های آیفون موجود است . به تازگی توسعه دهندگان ارشد اندروید Clubhouse تصاویر نسخه اندرویدی آن را منتشر کرده اند .

تا بیش از این نسخه های غیر رسمی و تقلبی کلاب هاوس اندروید منتشر شده بود اما هیچ ارتباطی به صورت رسمی با این پلتفرم ندارد و نسخه رسمی آن هنوز عرضه نشده است . این اپلیکیشن مورد توجه افراد سرشناس زیادی از جمله بیل گیتس و ایلان ماسک قرار گرفته است . حال سوال این است که چه زمانی کلوب هاوس به اندروید می آید ؟

بیشتر بخوانید :

مورگان اوگندیپ (Mopewa Ogondipe)‏، توسعه دهنده ارشد کلاب هاوس توضیح داده است که او و همکارانش 6 هفته است که در حال تولید و تست نسخه اندروید این اپلیکیشن می باشند . همچنین احتمال دارد که نسخه اندرویدی آن آواخر ماه می میلادی عرضه شود .

با توجه به این که این اپلیکیشن ابتدا فقط برای گوشی های اندرویدی منتشر شده بود ، عده ای را به این اپلیکیشن بدبین کرد . آنان معتقد بودند که این کار کلاب هاوس یک نوع تبعیض بین افراد متوسط  و مرفه جامعه و افراد سطح پایین جامعه است . با توجه به اینکه خرید آیفون در بسیاری از کشور ها از جمله ایران برای عموم مردم توجیح اقتصادی ندارد ، این پلتفرم جایگاه خود را در بین متخصصین حوزه نرم افزار آزاد نیز به شدت از دست داده است . 

باید دید استقبال از نسخه اندرویدی کلاب هاوس که در ماه می سال جاری عرضه خواهد شد به چه شکل خواهد بود . 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا