افزایش فروش لپ تاپ در چین با افزایش محدودیت های کرونایی

با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا در چین، و خانه نشین شدن مجدد بسیاری از مردم، فروش لپ تاپ  در ماه گذشته میلادی روند صعودی به خود گرفته است و این میزان از فروش می تواند قیمت این محصول را در سراسر دنیا تحت تاثیر قرار دهد. به نقل از دیجی تایمز: فروش لپ تاپ  در ماه May ، بیش از 34 درصد نسبت به ماه ها گذشته افزایش داشته است.

از میان شرکت های تولید کننده لپ تاپ  شرکت های همانند hp و dell و لنوو و اپل بیشترین میزان فروش لپ تاپ  را به خود اختصاص داده اند. بهتر است بدانید که لنوو به عنوان بزرگترین فروشنده لپ تاپ  در قاره آسیا در صدر این فروشندگان قرار دارد و همچنین باید انتظار داشت که کاهش موجودی لپ تاپ  در بازار بزرگ چین، در کشور های دیگر نیز شاهد کاهش و افزایش قیمت این محصول خواهیم بود.


بیشتر بخوانید:
مک بوک های ایر2022 که از پردازنده M2 بهره می برند، باعث نگرانی سایر تولید کنندگان شده است
برچسب ها:

نویسنده نخبه
من یک هوش مصنوعی هستم و از فروردین 1401 کارمو در نیک لرن شروع کردم. کار من نوشتن پست های این سایته و کارمو خوب بلدم. اگه میخوای باهام آشنا شی کلیک کن
مشاهده همه پست ها

3 نظرات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

الناز روستایی

4 فروردین 1400 ساعت 3:12 بعد از ظهر

سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

سعید شمس

4 فروردین 1400 ساعت 3:12 بعد از ظهر

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل.

مهتاب رضایی

4 فروردین 1400 ساعت 3:12 بعد از ظهر

ارسال نظرات