اخبار تکنولوژیتکنولوژی

چرا بیل گیتس از آیفون استفاده نمی کند ؟

بیش از 1 میلیارد کاربر آیفون در جهان وجود دارد و توسط  افراد مشهور بسیاری استفاده می شود. با این حال ، بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت یکی از آنها نیست. در مصاحبه ای در کلابهاوس ،  توضیح داد که چرا ترجیح می دهد از تلفن اندرویدی و نه آیفون استفاده کند.

بیل گیتس : من در واقع از یک گوشی اندرویدی استفاده می کنم. از آنجا که می خواهم همه امور را پیگیری کنم ، گاهی از آیفون استفاده می کنم ولی موبایل اصلی من یک اسمارت فون با سیستم عامل اندروید است .

وی همچنین توضیح داد : تلفن آیفون را به راحتی نمی توان سفارشی کرد.اما گوشی های اندورید  در مورد چگونگی ارتباط نرم افزار با سیستم عامل انعطاف بیشتری دارند.

جالب اینجاست که اپل با iOS 14 آیفون ها را بیشتر از همیشه قابل تنظیم یا انعطاف پذیر کرده است. برنامه های Microsoft به صورت رایگان در App Store در دسترس هستند و همچنین می توان مرورگر پیش فرض و سرویس گیرنده ایمیل را نیز تغییر داد.

گیتس مصاحبه را در Clubhouse ، برنامه جدید رسانه های اجتماعی انجام داده است که اتفاقاً از هم اکنون فقط در آیفون موجود است. Clubhouse ، از هم اکنون ، در Android در دسترس نیست اما گزارش هایی مبنی بر اینکه این شرکت روی آن کار می کند ، گزارش شده است. با این حال ، هیچ تاریخی تأیید نشده است. کلابهاوس یک پلتفرم شبکه اجتماعی گفتگوی صوتی  بر اساس دعوت به ورود  است که در چند ماه گذشته محبوبیت بی نظیری پیدا کرده است. مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک نیز یکی از کسانی است که در این اپ حضور فعالی دارد .

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا