اخبار تکنولوژیتکنولوژی

پایان تولید گوشی های LG

شرکت کره ای ال جی اعلام کرده که قرار است ساخت گوشی های جدید رو متوقف کند و به طور کامل از بازار موبایل خارج شود .

 

ال جی قرار است فعالیت اصلی خود را بر روی قطعات ماشین های برقی ، دستگاه های متصل به اینترنت ، خانه هوشمند ، رباتیک و هوش مصنوعی متمرکز کند . ظاهرا ال جی قصد فروش بخش موبایل خود را داشته است و با عدم وجود مشتری قابل ملاحظه روبه رو شده است .این کمپانی قزار است موجودی فعلی گوشی خود را به فروش برساند و دیگر تولیدی نخواهد داشت و در تاریخ 31 jun به طور کامل به فعالیت خود پایان خواهد داد.

در مورد پشتیبانی از گوشی های ال جی ، این شرکت بیان کرده است که تا مدتی و بر اساس هر منطقه جغرافیایی ، پشتیبانی خود را  ادامه می دهد زمانی ال جی یک از تولید کنند گان برتر بازار تلفن همراه بود و اولین گوشی با لنز دوربین فوق عریض ، اولین گوشی با نمایشگر خازنی ، اولین گوشی با کیفیت 1080p  و فیلمبرداری آهسته را تولید کرده است  . اما در طی 6 سال گذشته به دلایل مختلف از جمله مدیریت ضعیف و قابلیت های نه چندان رقابتی ، بازار به شدت رقابتی تلفن همراه  که عمدتا اپل ، سامسونگ ، هوآوی و چند گوشی ساز چینی در دست داشته اند را به رقبا واگذار کرد .

ال جی یا آزمایش ایده های متفاوت مثل  گوشی های LG WING سعی کرد تا در بازار گوشی های هوشمند برای خود طرفدارانی به دست بیاورد  اما در این روش هم چندان موفق نبود .

بیشتر بخوانید :

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا