اخبار تکنولوژیتکنولوژی

مایکروسافت قصد دارد تا در اندونزی دیتا سنتر تاسیس کند

مایکروسافت با همکاری دولت و وزارت فناوری و 4 دانشگاه  اندونزی قصد دارد تا اولین مرکز دیتا  را در این کشور راه اندازی کند . مایکروسافت که دارای بیش از 7000 سرمایه گذار از کشور اندونزی می باشد حساب ویژه ای برای این کشور باز کرده است و تصمیم دارد این کشور را تا پایان سال 2024 به قطب تکنولوژی آسیا تبدیل کند .

جانی جی پلات ، وزیر ارتباطات و اطلاعات اندونزی  می گوید: سرمایه گذاری مایکروسافت برای ایجاد مراکز داده محلی ، مهارت دیجیتال و همکاری با دولت اندونزی از نوآوری محلی ، بهبود اقتصادی و تحول دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد.

مایکروسافت در سراسر جهان دارای بیش از 60  مرکز داده است. تأسیسات اندونزی از مناطق در دسترس بودن لاجورد برخوردار است که مکانهای فیزیکی منحصر به فردی هستند که به برق ، شبکه و سرمایش مستقل مجهز هستند. همچنین از اهداف پایداری این شرکت پشتیبانی خواهد کرد ، از جمله تعهد آن برای تغییر 100٪ انرژی تجدیدپذیر در مراکز داده مایکروسافت تا سال 2025 است .

 

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا