تکنولوژی

ایلان ماسک تنها با 30 میلیون دلار ، زیر شهر میامی تونل حفر می کند

این درحالی است که تا بیش از این هزینه حفر 1 میلیارد دلار تخمین زده شده بود

ایلان ماسک به شهردار میامی گفته است که شرکت Boring می‌تواند یک تونل دو مایلی در زیر شهر به مبلغ۳۰ میلیون دلار حفر کند این درحالی است که تا چتدی پیش مقامات محلی هزینه حفر این تونل را 1 میلیارد دلار برآورد کرده بودند . ماسک همچنین به شهردار گفته است که شرکت Boring می‌تواند این کار را در عرض شش ماه کامل کند، در حالیکه تا بیش از این چهار سال اولیه برآورد شده بود.

سوارز، فرانسوا سوارز، این جزئیات را در مورد تماس شگفت‌انگیز” او با ماسک در ویدئویی که در توییتر قرار داده بود، به اشتراک گذاشت و گفت: من در تلاش برای ارائه یک پروژه متمرکز که بیش‌ترین منفعت را برای ساکنان میامی که حداقل مقدار هزینه را در بر بگیرد هستم ”

ماسک برای اولین بار در 18 ژانویه در توییتر خواست که می خواهد در زیر میامی تونل حفر کند. وی نوشت: “اتومبیل ها و كامیون هایی كه در ترافیك گیر افتاده اند megatons و گازهای سمی و ذرات معلق تولید می كنند ، اما تونل های جاده ایboringcompany در زیر میامی ترافیك را حل می كنند و به عنوان یك نمونه برای جهان است.” ماسک در این توییت گفت که او قبلاً با ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا در مورد این ایده صحبت کرده است. “اگر فرماندار و شهردار بخواهند این کار انجام شود ، ما این کار را خواهیم کرد.”

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا