اخبار تکنولوژیتکنولوژی

تسلا شبکه اجتماعی راه اندازی می کند

تسلا شبکه  اجتماعی جدیدی را در وب سایت خود راه اندازی کرده است که هدف آن اجازه دادن به صاحبان و طرفداران نام تجاری تسلا و طرفداران مصرف انرژی پاک است .

میکروسایت جدید تسلا به نام پلتفرم تعامل تسلا  در حال حاضر دارای اطلاعاتی در مورد چگونگی ساکنان نبراسکا است که  می تواند به حمایت از فشار شرکت برای اجازه فروش مستقیم و خدمات در ایالت ، رویدادهای آینده  و جمع آوری کمک های مالی برای تسکین فاجعه در تگزاس پس از زمستان اخیر کمک کند.

به نظر می رسد پلتفرم مشارکت تسلا تلاشی است برای افزایش شور و نشاط طرفداران شرکت با متمرکز کردن برخی از کارهایی که از قبل انجام داده اند. به عنوان مثال ، باشگاه صاحبان تسلا در دره سیلیکون پیش از این 10 هزار دلار برای حمایت از جامعه Del Valle ، تگزاس ، که منطقه ای را که کارخانه جدید شرکت در آن احداث شده است ، جمع آوری کرده بود. و مالکان تسلا مدتهاست که دولتهای خود را برای اتخاذ سیاستهای انرژی سبز لابی می کنند.

به عنوان یک پلت فرم تعامل ، یک سیستم اظهار نظر نیز وجود دارد که تعدادی از کاربران قبلاً برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود برای پیشرفت از آن استفاده کرده اند. بعضی ها می خواهند خط مستقیم بهتری به بخش خدمات مشتری که اغلب مورد انتقاد است قرار دهند. اما یکی از رایج ترین پیشنهادها تاکنون حفظ تالارهای گفتمان قدیمی یا حداقل جایگزینی صفحه پیام با موارد مشابه اما تعدیل شده در سایت جدید است.

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا