خبرهای روز تکنولوژی

برترین صرافی های خارجی برای خرید و فروش رمزارز

صرافی ارزهای دیجیتال به مکانی گفته می‌شود که امکان معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در آن فراهم می شود تا کاربران بتوانند از این طریق با استفاده از پول های سنتی و یا ارزهای دیجیتال دیگری امکان خرید هر نوع رمز ارزی را داشته باشند. اما بسیاری از این صرافی ها نمی توانند گزینه مناسبی برای کاربران ایرانی باشند، به همین دلیل ما سعی کردیم تا در این مقاله به معرفی برترین صرافی های ارز های دیجیتال خارجی بپردازیم و به بهترین صرافی برای کاربران ایرانی نیز اشاره کنیم که آن ها می‌توانند با استفاده از این صرافی امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال مختلفی را داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید فالوور ارزان اینستاگرام  فوری بدون ریزش مطابق با الگوریتم 2022

 جذابیت ارزهای دیجیتال باعث شده تا کاربران بسیار زیادی علاقه مند به سرمایه گذاری در این بازار باشند. منتها، موضوع کمی برای کاربران ایرانی متفاوت تر است و آن ها نمی توانند به صورت مستقیم از برخی صرافی های خارجی استفاده کنند. این موضوع به دلیل تحریم‌ها و مشکلاتی که در هنگام پرداخت های بین المللی به وجود می آید، اجازه دسترسی به کاربران ایرانی را نمی دهد. ولی چه راهکاری وجود دارد که کاربران ایرانی بتوانند سرمایه گذاری موفقی را در بازار ارز های دیجیتال داشته باشد؟ در ادامه راهکاری را معرفی می کنیم که می توانید از آن استفاده کنید تا سرمایه‌گذاری موفقی را در این بازار جذاب و پر سود داشته باشید.

 بهترین صرافی های خارجی برای خرید و فروش ارز دیجیتال

در قدم اول نیاز است بدانید که صرافی ارزهای دیجیتال خود به چند نوع تقسیم می شوند. معمولاً ما در دو نوع متمرکز و غیرمتمرکز این صرافی‌ها را می شناسیم و امکان استفاده از آن ها را داریم. اگر بخواهیم توضیح مختصری در مورد این صرافی‌ها ارائه کنیم، به این شکل است که این صرافی‌ها پلتفرم هایی را در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند امکان معامله ارزهای دیجیتال داشته باشند. برای استفاده کردن از این صرافی ها نیاز به ثبت نام و احراز هویت است. صرافی های معتبر و بسیار زیادی به این شکل فعالیت می کنند و امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را به افراد می دهند.

بیشتر بخوانید: لپ‌تاپ Creator Z16P با کارت گرافیک RTX 3080 Ti رقیب جدید مک‌ بوک پرو

اما در سمت دیگر صرافی های غیر متمرکز وجود دارند که اینگونه صرافی‌ها کنترل مرکزی ندارند و با قوانینی مانند قوانین بیت کوین کار می کنند. یعنی اینکه سرور های آن در نقاط مختلف جهان پراکنده شده و در یک مکان خاصی قرار ندارد. استفاده کردن از صرافی های غیر متمرکز مزایای بسیار زیادی دارد که افراد می توانند از آن استفاده کنند.

نحوه‌ فعالیت صرافی‌ های ارزهای دیجیتال چگونه است؟

این صرافی ها امکان خرید و فروش رمز ارزها را در اختیار کاربران قرار می دهند و همچنین امکانی را به کاربر می دهند که بتوانند با استفاده از کیف پول ارز دیجیتال خود ارزی را به آن انتقال دهند. همچنین برخی صرافی‌ها با استفاده از کارت های اعتباری که به شخص اعطا می‌کنند، امکانی را در اختیار آن ها قرار می دهند که بتوانند از طریق دستگاه‌های خودپردازی که در سراسر جهان وجود دارد، ارز دیجیتال خود را به پول نقد تبدیل کنند یا از طریق ارز های دیجیتال خریدی را انجام دهند.


چرا باید فریم ورک ها را در بوت کمپ برنامه نویسی آموزش ببینیم؟


چند صرافی ارز دیجیتال وجود دارد؟

اگر بخواهیم به طور دقیقی بیان کنیم که چه تعداد صرافی ارز دیجیتال وجود دارد؛ باید قوانین هر کشور را مورد بررسی قرار دهیم. چرا که قوانین کریپتو در بسیاری از کشورها به شکل محدودی اجرا می‌شود و بسیاری از آن ها امکان دسترسی به صرافی های خارجی و بین‌المللی را ندارند. به طور مثال کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی استفاده کنند. به همین دلیل صرافی های داخلی به وجود آمده اند که این کار را برای کاربران ایرانی راحت تر کنند و از طریق صرافی‌های ایرانی بتوانند خرید بیت کوین، خرید اتریوم و یا هر ارز دیجیتال دیگری را تجربه کنند. شما می توانید به سایت کوین مارکت کپ سری بزنید و در آنجا صرافی های معتبر بین المللی که وجود دارند را مشاهده کنید. مطمئنا در هر کشوری ممکن است صرافی های داخلی نیز وجود داشته باشد که افراد با استفاده از آن امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلفی را دارند.

بیشتر بخوانید: بررسی بهترین لپ تاپ های HP

منتها برای اینکه یک صرافی ارز دیجیتال در بین بهترین ها قرار گیرد، باید فاکتورهای را داشته باشد که از نظر کاربران به‌عنوان یک صرافی معتبر و بسیار خوب شناخته شود. در ادامه ما لیست صرافی هایی را معرفی می کنیم که از نظر سایت کوین مارکت کپ جزء برترین ها قرار گرفته اند. این رتبه بندی بر اساس نظری است که کاربران در هنگام استفاده از آن‌ها داشتند. همچنین میزان معامله در بسیاری از این صرافی ها در حدی است که کاربران می‌توانند با خیال راحت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهند.

صرافی ارز دیجیتال
  • Binance
  • Coinbase Exchange
  • FTX
  • Kraken
  • Kucoin
  • Huobi Global
  • io
  • Bitfinex
  • Bybit
  • com Exchang

همان طور که مشاهده می‌کنید در بالا لیست ۱۰ صرافی برتر را در اختیارتان قرار دادیم که از نظر کاربران جایگاه های بالایی قرار دارند. بهترین صرافی بین المللی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می توانند این ها باشند که امکان خرید ارزهای دیجیتال بسیار زیادی را به کاربران خود می‌دهند و همچنین به عنوان معتبرترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال شناخته می‌شوند. همچنین روزانه میلیون ها نفر در این صرافی ها خرید و فروش ارز های دیجیتال را انجام می دهند.

 بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانی ها

صرافی ارز دیجیتال 2

در لیست برترین صرافی های خارجی برای خرید و فروش ارز دیجیتال، صرافی هایی وجود داشتند که ممکن است چندان برای ایرانی ها مناسب نباشند، اما چه راهکاری وجود دارد که ایرانیان نیز بتوانند امکان سرمایه گذاری در این بازار را داشته باشند. بدون شک استفاده کردن از صرافی‌های داخلی چاره کار است و شما می توانید با استفاده از صرافی های معتبری که وجود دارد، روند سرمایه گذاری را انجام دهید. اما دقت کنید که در هنگام انتخاب صرافی معیارهای بسیار زیادی را باید در نظر بگیرید که شما هم بتوانید مانند کاربرانی که در خارج از کشور قرار دارند امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال را به شکل بهتری داشته باشند. به طور مثال در برخی صرافی‌ها تعداد محدودی ارز دیجیتال وجود دارد که این امر باعث می شود تا کاربران ایرانی بتوانند ارز های پر پتانسیل بسیاری که وجود دارد را برای سرمایه‌گذاری خود انتخاب کنند.

 ما در اینجا قصد داریم تا بهترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم. شما می توانید از طریق آن امکان سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را داشته باشید. در ادامه و پس از اینکه این صرافی را معرفی کردیم به برخی از ویژگی های آن می‌پردازیم که در اختیار کاربران خود قرار می دهد. صرافی خرید ارز دیجیتال کیف پول من بهترین صرافی ایرانی است که ما قصد معرفی آن را داریم. این صرافی با هدف کمک به کاربران ایرانی کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر امکان خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال بسیار زیادی را به کاربران خود می دهد. در زیر می توانید برخی از ویژگی های مهم این صرافی را مشاهده کنید.

 تنوع ارزهای زیاد

مهم ترین و شاید اصلی ترین دلیلی که باعث می شود تا این صرافی در جایگاه بهترین صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال قرار گیرد، این است که امکان خرید و فروش بیش از ۱۳۰۰ ارز دیجیتال مختلف را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. از این طریق کاربران ایرانی دیگر نگران نبود ارز دیجیتال مورد نظر در صرافی نیستند و می‌توانند با خیال راحت امکان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف را داشته باشند.

 کارمزد کم

کی دیگر از ویژگی‌های بسیار خوبی که کیف‌ پول من دارد این است که کارمزد های بسیار کمی را از کاربران دریافت می‌کند و همین امر باعث شده تا تعداد بسیار زیادی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال از این صرافی برای انجام معاملات خود استفاده کنند. کافی است تا به این صرافی مراجعه کنید و با استفاده از بخش قوانین مربوط در این سامانه میزان کارمزد دریافتی را مورد بررسی قرار دهید.

 امکان نگهداری ارزهای دیجیتال

 این سامانه به عنوان اولین و معتبر ترین کیف پول ایرانی ارزهای دیجیتال شناخته می شود و از این طریق به تمامی کاربران کمک می کند تا دیگر به کیف پول های مجزایی برای نگهداری ارزهای دیجیتال نیاز نداشته باشند. شما در هنگام استفاده از این صرافی می‌توانید به صورت رایگان ارزهای دیجیتال خود را در کیف پول اختصاصی هر ارز نگهداری کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی لنوو در تهران

 پشتیبانی ۲۴ ساعته

 پشتیبانی قدرتمندی که در صرافی کیف پول من وجود دارد، به کاربران کمک می کند تا بتوانند در هر زمانی مشکل به وجود آمده را برطرف کنند. هرچند که رضایت مشتریان از این صرافی بسیار زیاد بوده و کاربران بر این باورند که در هنگام استفاده از این صرافی با چالش مواجه نشدند، اما این صرافی امکانی را در اختیار آن ها قرار داده که بتوانند در هر زمانی به سرعت به پاسخ سوالات خود برسند.

 جمع بندی

 در این مقاله ضمن این که ما سعی کردیم برترین صرافی های خارجی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال را معرفی کنیم، به معرفی صرافی ایرانی پرداختیم که کاربران ایرانی می‌توانند امکان سرمایه گذاری مطمئنی را در آن داشته باشند. بدون شک این بهترین پیشنهاد برای کاربران ایرانی است که با استفاده از یک صرافی داخلی امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف را داشته باشند، چون دسترسی آن ها به صرافی های خارجی محدود شده و تنها می‌توانند با استفاده از این صرافی معتبر مزایای بسیار زیادی را دریافت کنند. همچنین این صرافی به کاربرانی که به تازگی ثبت نام خود را در صرافی کیف پول من تکمیل کنند ارز های دیجیتالی را به صورت رایگان اختصاص می دهد تا بتوانند به صورت کاملاً رایگان امکان سرمایه گذاری در این بازار جذاب و پر سود را داشته باشد.

https://kifpool.me/wallet/bitcoin-BTC

https://kifpool.me/wallet/tether-usdt

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا