اخبار تکنولوژیتکنولوژی

آنچه در رویداد بهاره اپل گذشت

ساعت 21.30  بیستم آپریل رویداد اپل برگزار شد و در آن محصولات جدید و جذاب اپل معرفی شدند . ما چند روز پیش و در مقاله پیش بینی رویداد پاییزه اپل چند مورد از محصولات رو پیش بینی کردیم . با هم میریم بررسی کنیم که چقدر از پیش بینی های ما درست از آب دراومد .

تیم کوک وارد می شود

ابتدای این رویداد که به صورت آنلاین و در اپل پارک برگزار شد ایتدا با معرفی دست آورد های اپل توسط تیم کوک مدیر عامل اپل  آغاز شد . تیم کوک گفت :  در سال گذشته اپل 1 میلیون کتر از کربن در تولیداتش استفاده کرده است  و اپل را کمپانی دوستدار و طرفدار طبیعت معرفی کرد . پس از این در مورد Apple Cart صحبت کرد و از امکانات جدید آن که شامل امتیاز مشترک برای زوج ها و خانواده ها است را  معرفی کرد  .

اپل تی وی بعنی از این به بعد زوج ها و خانواده ها می توانند از کریدیت (اعتبار )  هم در Apple Cart به صورت مشترک استفاده کنند. سپس در مورد  اپل پادکست صحبت کرد و در مورد قابلیت حذف تبلیغات در برابر پرداخت هزینه اشتراک آن پرداخت . همچنین افزود که در 170 کشور دنیا از اپل کارت استفاده می کنند .

مورد بعدی که در ابتدای مراسم تیم کوک به آن اشاره کرد رنگ جدید آیفون 12 بود که رنگ بنفش  است . یعنی آیفون 12 اکنون دارای 5  رنگ است که شامل آبی اقیانوسی ، طلایی ، نقره ای مشکی و سفید و بنفش می شود . برخلاف انتظار نیک لرن در این رویداد Air Pods3  و ios 14.5 و ipad mini  معرفی نشد .

اما  محصولات معرفی شده در این رویداد Ipad pro با چیپ M1 که در رویداد به صورت تیزر خلاقانه از macbook به سرقت رفت و در ipad استفاده  شد و همرو شگفت زده کرد . مورد بعدی Imac جدید اپل بود که در پیش بینی های ما نبود و همه رو بار دیگر شگفت زده کرد، هم به خاطر معرفی نابهنگامش و هم بخاطر این که برای اولین بار این imac  دارای 7 رنگ  است .

محصول بعدی که در این رویداد معرفی شد Apple Tv 4K بود که با قابلیت شگفت انگیزش مثل کالیبره کردن رنگ با استفاده از آیفون همه رو شکه کرد .  و اما مورد آخر چیزی نیست جز ایرتگ اپل  که قبلا هم پیش بینی اون رو کرده بودیم و در این رویداد معرفی شد . محصولات معرفی شده در این رویداد به صورت جداگانه درذ سایت نیک لرن معرفی و بررسی خواهد شد . پس همراه ما باشید

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا