خبرهای روز تکنولوژی

آمار فروش گوشی های هوشمند درآمریکا در سه ماه پایانی سال 2021

 در بسیاری از وبسایت های معتبر گردش مالی حوزه تکنولوژی در حوزه سرمایه گذاری که آمار گردش مالی در سه ماهه پایانی سال 2021، حاکی از آن است که، کمپانی اپل یکه تازه حوزه فروش محصولات گوشی های هوشمند در آمریکا می باشد. کمپانی اپل توانسته است در سه ماه آخر سال 2021، 42 درصد از مجموع فروش گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد. به نقل از منابع معتبر، گوشی های کمپانی اپل در زمان های تعطیل رسمی و همچنین حراج های مرسوم همانند black friday بیشترین میزان فروش را به ثبت برساند.

بیشتر بخوانید: خبرهای روز تکتولوژی

موتورولا فراتر از انتظار ظاهر شده است

در این بین، برند سامسونگ در بین تمامی برندهای مطرح تولید کننده گوشی های هوشمند، جای جایگاه دوم را در اختیار دارد. از سال گذشته تا کنون، کمپانی Samsung توانسته است رشد 11 درصدی را نسبت به سال پی تجربه کند.

باید این را در نظر گرفت که عرضه گوشی oneplus  سبب کاهش رشد سریعتر گوشی های سامسونگ شده بود. در سه ماهه آخر سال 2021، سهم کمپانی Samsung در بین تولید کنندگان و فروشندگان گوشی های هوشمند، 24 درصد بوده است که آمار بسیار خوبی را نشان میدهد.

بیشتر بخوانید: صدر نشینی سامسونگ در بازار فروش تلوزیون در سال 2021

google pixel

به عقیده بسیاری از کارشناسان، افزایش فروش گوشی های هوشمند، امری است که ممکن است پس از پایان ویروس کرونا و ریشه کن شدن آن کاهش یابد و یک زنگ خطر بزرگ برای سرمایه گذاران در این کمپانی های می باشد. زیرا ممکن است با کاهش چشمگیر ارزش سهام روربه رو شوند.

بیشتر بخوانید: بررسی گوشی گلکسی زد فولد 3 سامسونگ

اگر دنبال آن هستید که رتبه سوم در بین گوشی های پرفروش در ایالات متحده را بدانید، و منتظر شنیدن نام برند شیائومی و یا هوآوری هستید، کاملا در اشتباه هستید. زیرا برند موتورولا توانسته است با پیشی گرفتن ا از رقبا، رتبه سوم پرفروش ترین گوشی هوشمند در سه ماهه آخر سال 2021 را تصاحب کند

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک: پروژه رباط انسان نما، مهمترین پروژه سال تسلا است

برند alcatel و oneplus در رتبه های چهارم و پنجم پرفروش ترین گوشی های سه ماهه آخر سال 2021 میلادی در ایالات متحده قرار دارد. کمپانی آلفابت(گوگل) همزان با عرضه گوشی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو، توانسته است در رده 10 برند پرفروش گوشی های هوشمند قرار گیرد و با تصاحب 6 درصد از سهم بازار رتبه 8 را به خود اختصاص دهد.

بیشتر بخوانید: آمار نصب ویندوز 11 در جهان 

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا