خبرهای روز تکنولوژی

آغاز توسعه ویندوز 12 مایکروسافت

در حالی که هنوز چند ماهی از معرفی رسمی ویندوز 11 نگذشته است، رسانه های مطرح بین الملی خبر از آغاز توسعه ویندوز 12 می دهند. این در حالی است که هنوز مشکلات بسیاری در ویندوز 11 عرضه شده مایکروسافت وجود دارد. این کاملا طبیعی است که شرکت های بزرگ تکنولوژی بزرگ بلافاصله بعد از ایجاد نسخه جدید تر، به فکر تولید نسخه بعدی باشند، اما چیزی که عجیب است زمان شروع به تولید ویندوز نسل جدید Microsoft می باشد.

بیشتر بخوانید: آمار نصب ویندوز 11

در خبرگزاری ها و وبسایت های کشور آلمان، خبرهای منتشر شده نشان می دهد، مایکروسافت توسعه ویندوز 12 خود را آغاز کرده است. اگر این خبر صحت داشته باشد، باید خیلی زود منتظر ویندوز 12 باشیم و ویندوز 11 سرنوشتی مشابه ویندوز 8 و 8.1 خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: عینک واقعیت مجازی جدید سونی معرفی شد

 ردموندی ها هنوز به طور رسمی در این مورد اظهار نظر نکرده اند. اما شواهد نشان می دهد این کمپانی در حال حاضر تمام توان تیم ویندوز را معطوف به برطرف کردن مشکلات در ویندوز 11 کرده است و به این زودی ها اقدام به توسعه ویندوز 12 نخواهد کرد.


خبر تکنولوژی

مدیاتک درصدر تولید کنندگان تراشه برای گوشی اندرویدی قرار گرفت

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا