سبک زندگی

آشنایی با استایل رسمی و لباس کسب و کار

پوشیدن لباس کسب و کار برای مردان، شامل کت و شلوار و برای بانوان، لباس‌های رسمی با سبک و رنگ‌های خاص هست. به طور معمول استایل رسمی و لباس اداری برای یک خانم به تن‌کردن کت و دامن یا کت و شلوار هست، که البته برای قرارهای کاری و بزینسی نیز گزینه‌های بسار خوبی به‌شمار می‌روند. سایت mahpar به بررسی برخی از ویژگی های لباس برای کسب و کار پرداخته است. تا انتهای مطلب همراه ما باشید. 

ماهپر-ریپورتاژ

لباس تجاری برای کسب و کارتان

چه موقع باید لباس تجاری برای کسب و کارتان بپوشید؟ باید به این سوال مهم نیز فکر کنید. برای مثال جهت حضور در یک دفتر کار به عنوان یک خانم، علاوه بر داشتن یک استایل رسمی باید در لباسی که پوشیده اید، احساس راحتی کنید. زیرا قرار است تمام روز کاری این لباس را به تن داشته باشید. پس بهترین انتخاب در این مواقع برای یک خانم پوشیدن شلوار هست زیرا راه رفتن و نشستن و برخاستن با آن راحت‌تر از هر مدل دامنی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: پیش بینی کنفرانس آینده اپل در مارچ 2022

لباس‌های رسمی

اگر شما هم به عنوان یک کارمند در یک دفتر کار می‌کنید، در یک جلسه شرکت کردید یا یک مصاحبه‌ی حرفه‌ای داشتید پس بدون شک با چالش لباس پوشیدن متناسب با آن محل تجاری-اداری روبه‌رو شده‌اید. استایل لباس‌های تجاری یک دسته از لباس‌های رسمی برای استفاده خانم‌ها یا آقایان در دفاتر یا رویدادهای بیزینسی هستند. سبک پوشیدن مناسب لباس کسب و کار، نشان دهنده‌ی یک تفکر حرفه‌ای، هوشمندانه و پیچیده است.

ماهپر2-ریپورتاژ آگهی

انتخاب درست

انتخاب لباس تجاری مناسب کسب و کار در گرمای تابستان خیلی چالش برانگیز هست. پوشیدن لباس‌های رسمی مثل کت و شلوار در این فصل ممکن است در نگاه اول گرم و غیر ممکن به نظر برسد، اما با انتخاب یک پارچه خنک برای دوخت می‌توان این مشکل را برطرف کرد. حتی برای یک قرار بیزینسی قبل از پوشیدن کفش، ممکن است مایل شوید که کفش‌های تابستانی جلو باز بپوشید اما این یک انتخاب اشتباه هست و به طور کلی بهتر است کفش‌های ساده جلو بسته با پاشنه کوتاه بپوشید زیرا بیشتر مناسب حضور در یک دفتر یا یک قرار تجاری هستند.

بیشتر بخوانید: آیفون 14 در حال آزمایش برای تولید انبوه است

مشاهده بیشتر

محمد حسن زینلی

طراح سایت - بکند دولوپر (django) - علاقه مند به نوشتن در زمینه تکنولوژی - آشنا به اصول سئو - در حال یادگیری و کسب تجربه در حوزه هوش مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا